Normaal zou het zwemseizoen starten zodra alle schoolvakanties afgelopen zijn, maar we hebben deze keer goed nieuws voor jullie. Het zwembad en onze instructeurs zijn eerder beschikbaar. Daarom starten wij één week vroeger.
De allereerste zwemlessen van zwemseizoen 2021-2022 vinden plaats op donderdag 2 september en zaterdag 4 september 2021. De laatste zwemlessen van seizoen 2020-2021 zijn op donderdag 22 juli en zaterdag 24 juli 2021.
Net als andere jaren bieden wij evenveel lesmomenten aan voor onze groepen op donderdag en zaterdag en houden wij in de jaarplanning rekening met schoolvakanties en feestdagen.
De datum voor het brevetzwemmen is nog niet bekend, deze zal in goed overleg met de bond worden ingepland zodra de instructeurs het zwemniveau van de leden goed genoeg acht.
De datalijsten van het nieuwe zwemseizoen zijn te downloaden via de pagina ‘agenda’.